volte 42

O nás

REGIONÁLNÍ POLITIKA JE O LIDECH

Regionální politika je o lidech, ne o politických stranách, a proto jsme pro letošní krajské volby dali dohromady ty nejlepší osobnosti z Ústeckého kraje napříč politickým spektrem. Že to myslíme vážně, o tom ostatně svědčí i rozepře s vedením ČSSD a přerušení členství některých jejích ústeckých politiků.

Skupina Veselý Krajina
pravčická brána

Tak vzniklo sdružení Lepší sever, které spojuje zkušené politiky z politických hnutí ProMost a Ústecké fórum občanů (UFO), dnes již bývalé špičky ústecké České strany sociálně demokratické (ČSSD) a několik nezávislých kandidátů z řad starostů, sportovců, zdravotníků či učitelů.

Naši lidé už pomohli postavit na nohy Ústí nad Labem, Most, Děčín či Chomutov a mnoho dalších měst a obcí. Nyní chtějí své zkušenosti z komunální politiky přenést do vedení Ústeckého kraje.

Jsme výjimeční tematickou rozmanitostí danou jak širokým záběrem, tak úrovní detailu, do jaké rozumíme jednotlivým oblastem. Naši kandidáti vynikají v různých oborech od zdravotnictví přes bezpečnostní složky po vrcholový sport.

Všechny kandidáty spojuje jediné: Severní Čechy jsou pro ně srdeční záležitostí.

Náš kraj byl pro zbytek země po dlouhá desetiletí pouze zdrojem energie, odkladištěm nepřizpůsobivých občanů a regionem s rozvinutou prostitucí a korupcí. Máme na to, abychom ho proměnili v lepší sever. A máme lidi, kteří jeho potenciál dokážou využít.

srdce Jdeme do toho.
Srdcem!

pravčická brána

21Patriotů, kteří pro
kraj něco udělali

MY JSME SEVERMY TU ŽIJEME

Jsme starostové, radní, zastupitelé. Pro kraj, města a obce i lidi aktivně pracujeme a jsou za námi výsledky. Jsme patrioti, svůj kraj milujeme a jsme odhodláni pro něj vypustit duši.

Jsme děti Krušných hor. Možná trochu drsní, ale takové nás kraj vychoval. Proto si budeme dělat věci po svém, řešit problémy tak, jak to umíme my a ne jak si někdo zvenku myslí.

Jsme zvyklí hledat pomocnou ruku hlavně na konci vlastního ramene. Mobil na šéfa ani švédská školačka nám nepomůžou.