volte 42

Naši lidé

Zdeněk Matouš

náměstek hejtmana Ústeckého kraje a dlouholetý starosta města Krupka

Dlouholetý zastupitel, místostarosta a od roku 2011 starosta města Krupka, držitel doktorského titulu v oboru andragogika a PhD v oblasti řízení lidských zdrojů. Fotograf a sportovní pilot.

Úspěchy:

Iniciace a úspěšné dokončení projektu Hornická kulturní krajina Krupka, která byla zapsána na seznam UNESCO, v pořadí 13. v České republice a vůbec první v Ústeckém kraji. Získání přes 300 milionů korun na komunální projekty.

Moje vize pro kraj:

Platy a výdělky rodin v našem regionu jsou pod republikovým průměrem a od toho se odvíjí vše ostatní: dostupné kvalitní bydlení, vzdělávání a volnočasové aktivity. Mojí prioritou je příprava a realizace přínosných komunálních projektů pro kraj i obce, podpora destinačních fondů, místních akčních skupin, výstavba dalších stezek a cyklotras i údržba památek.

Zdeněk Matouš

PROGRAM

Jak na to půjdeme

Bezpečnější, zdravější, chytřejší, ekologičtější a ekonomičtější. Tak si představujeme lepší sever. Díky zkušenostem z komunální politiky víme, co funguje, a proto se naše vize skládá z konkrétních opatření, která se již úspěšně osvědčila v městech a obcích našeho kraje.

Zobrazit program
pravčická brána
krajinka