volte 42

Naši lidé

Věra Nechybová

1. náměstkyně primátora Ústí nad Labem

Ekonomka a politička, v letech 2015 – 2018 primátorka Ústí nad Labem. Vášnivá rybářka a hráčka kulečníku.

Úspěchy:

Výrazné oddlužení města a zabránění stamilionovým sankcím za dotační chyby předchůdců ve vedení Ústí nad Labem. Díky zodpovědně sestaveným rozpočtům každoroční hospodaření s přebytkem. Zrušení poplatků za svoz odpadu, založení Rady seniorů pro starší a handicapované lidi, prosazení finanční podpory na sportování dětí, rekonstrukce venkovního areálu koupaliště na Klíši a oprava městského stadionu.

Moje vize pro kraj:

Podpořím všechny aktivity v oblasti ekologické dopravy – např. celoroční splavnění Labe, vznik vysokorychlostní dráhy či vodíkovou veřejnou dopravu. Ústecký kraj si zaslouží plnohodnotné letiště, které zvýší jeho atraktivitu a podpoří podnikatelské subjekty. Ve spolupráci s městy a obcemi vyřeším problémy se sociálně vyloučenými lokalitami, jelikož vláda v tomto ohledu neudělala zatím vůbec nic.

Věra Nechybová

PROGRAM

Jak na to půjdeme

Bezpečnější, zdravější, chytřejší, ekologičtější a ekonomičtější. Tak si představujeme lepší sever. Díky zkušenostem z komunální politiky víme, co funguje, a proto se naše vize skládá z konkrétních opatření, která se již úspěšně osvědčila v městech a obcích našeho kraje.

Zobrazit program
pravčická brána
krajinka