volte 42

Naši lidé

Lukáš Konečný

mistr světa v boxu a radní města Ústí nad Labem

Český boxer, mistr světa ve velterové váze, trenér a radní města Ústí nad Labem pro oblast sportu.

Úspěchy:

Rekonstrukce plaveckého areálu Klíše, z něhož se po dlouhé době chátrání opět stalo vyhlášené místo, kam se sjíždějí lidé nejen z blízkého a vzdáleného okolí, ale i se sousedního Saska. Zastřešení haly pro beach volejbal, a umožnění zimního provozu. Zlepšení sportovního zázemí i pro další disciplíny jak volnočasové, tak profesionální.

Moje téma: Zdravý sever

Moje vize pro kraj:

Prosadím výstavbu druhé ledové plochy v Ústí nad Labem a zejména multifunkční sportovní haly, která by sloužila celému kraji. Na krajské úrovni podpořím profesionální sport, který stále limituje nedůstojné zázemí. Neméně důležitá je ale též podpora rekreačního sportování, která prospívá celé společnosti – fyzicky aktivní lidé jsou odolnější vůči nemocem a stresu a socializují se se svými vrstevníky i napříč generacemi. Udělám vše pro to, aby byl sport dostupný i pro ty sociálně nejslabší. Proto se zasadím o zrušení členských příspěvků ve všech sportovních odvětvích v kraji do 5. třídy. Musíme zbavit sport nálepky „drahé srandy“ a proměnit jej v to, čím vždy byl – nejdostupnější činností pro trávení volného času a utužení vlastního zdraví.

Lukáš Konečný

PROGRAM

Jak na to půjdeme

Bezpečnější, zdravější, chytřejší, ekologičtější a ekonomičtější. Tak si představujeme lepší sever. Díky zkušenostem z komunální politiky víme, co funguje, a proto se naše vize skládá z konkrétních opatření, která se již úspěšně osvědčila v městech a obcích našeho kraje.

Zobrazit program
pravčická brána
krajinka